Serwis

To jedna z naszych podstawowych usług. Klimatyzatory, agregaty wody lodowej, oraz systemy wentylacyjne, jak wszystkie urządzenia mechaniczne, wymagają regularnego serwisu i sporadycznej naprawy. Dzięki serwisowi pracują długo i efektywnie, pozwalając naszym Klientom cieszyć się przyjemną atmosferą i uniknąć niespodziewanych awarii.
Prowadzimy obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną, wykonanych przez nas instalacji. Oferujemy jednorazowe wizyty serwisowe oraz zapewniamy stałą i kompleksową konserwację zamontowanych urządzeń w oparciu o umowy eksploatacyjne i pogwarancyjne.

Regularny serwis zapewnia Klientom nieprzerwane działanie klimatyzacji czy wentylacji, redukując ryzyko awarii do minimum dlatego też oferujemy serwis 24h/7, gwarantując sprawność urządzeń.

Prowadzimy historię napraw i przeglądów, dzięki czemu jesteśmy w stanie łatwo wykryć problem i szybciej naprawić ewentualne usterki. Dodatkowo, pozwala to nam na planowanie i wykonywanie niezbędnych wizyt serwisowych, dzięki czemu Klient może być spokojny o stan techniczny urządzeń.

Dla stałych klientów posiadamy specjalne, dodatkowe, części zamienne, co pozwala nam na ich wymianę bez zbędnego oczekiwania.
Dzięki naszej usłudze awaryjnego serwisu 24h/7, jesteśmy w stanie wykonać niezbędne naprawy praktycznie natychmiast, co jest szczególnie ważne w przypadku np. procesów technologicznych lub hal sprzedaży.

Pamiętaj: Możesz zadzwonić do nas każdego dnia, o każdej porze